Služby pro pronajímající

Máte nemovitost k pronájmu a sháníte solidního nájemce?

Velmi rychle Vám zajistíme nájemce dle Vašich představ a to zcela zdarma a nezávazně. Naše kancelář se specializujeme zejména na pronájem a prodej bytů.

Na pronajímanou nemovitost se přijedeme podívat, zjistíme si potřebné informace, poradíme Vám s cenou nájmu a s dalšími částkami ohledně poplatků spojených s užíváním nemovitosti. Vše s vámi prokonzultujeme a poradíme.

Poté Vaši nemovitost profesionálně nafotíme a natočíme videoprohlídku. Vy se prakticky o nic nestaráte, pouze obdržíte ke korekci a schválení zpracovanou nabídku.

Zajistíme inzerci na hlavních realitních stránkách a zakázky pravidelně obnovujeme, aby vynikly před ostatními nabídkami.

Se zájemci provedeme prohlídky Vaší nemovitosti, a to buď za Vaší přítomnosti, nebo samostatně po předání klíčů, jak Vám to vyhovuje. Každou prohlídku předem hlásíme telefonicky a před odchodem nemovitost vždy řádně kontrolujeme.

Po vybrání vhodného nájemce připravíme Nájemní smlouvu podle OZ a Předávací protokol. Váš makléř bude přítomen u předání pronajímané nemovitosti. Pro případ budoucí potřeby byt při předání důkladně fotografujeme a fotodokumentaci řádně spravujeme. Asistujeme při přepisu energii a služeb.

Přibližně dva měsíce před ukončením Nájemní smlouvy Vás budeme kontaktovat a upozorníme na vypršení nájemní doby. Připravíme Dodatek k Nájemní smlouvě o prodloužení.

Naší odměnu pro realitní kancelář hradí vybraný zájemce v rámci rezervace nemovitosti. Tato odměna (provize) je ve výši jednoho nájmu a je splatná až po úspěšném podepsání Nájemní smlouvy.

Můžete se na nás spolehnout i v případě problémů s nájemcem a to s právní pomocí či vyjednáváním se problematickým nájemcem. Preferujeme s majiteli pronajímaných nemoviotostí dlouhodobou spolupráci.

Garantujeme Vám osobní přístup a maximální úsilí při pronájmu Vaší nemovitosti. Budeme rádi, když přidáte Váš byt či jinou nemovitosti do naší nabídky – nemáte tím co ztratit.

Služby pro pronajímající

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace