Služby pro prodávající

Chcete opravdu výhodně prodat Vaši nemovitost?

Obraťte se na nás, zcela zdarma a nezávazně. Profesionálně prodáme Vaši nemovitost a zajistíme kompletně vše potřebné s prodejem související.Jak…?

Nejprve se na nemovitost se za Vámi přijedeme podívat, probereme možnosti, vše s vámi prokonzultujeme a poradíme. Specializujeme se zejména na prodeje bytů, avšak evidujeme poptávky na všechny druhy nemovitostí.

Provedeme profesionální fotografie nemovitosti a natočíme krátkou videoprezentaci nemovitosti. Nemovitost Vám před nafocením pomůžeme připravit, aby prezentace co nejvíce zaujala.

Zajistíme inzerci na hlavních realitních stránkách, zakázky pravidelně obnovujeme, aby vynikly před ostatními nabídkami. Možná je tištěná inzerce, v případě zájmu Vám umístíme poutač Na Prodej na Vaši nemovitost.

Se zájemci provedeme prohlídky Vaší nemovitosti, a to buď za Vaší přítomnosti, nebo samostatně po předání klíčů od dané nemovitosti. Každou prohlídku předem hlásíme telefonicky a před odchodem nemovitost vždy řádně kontrolujeme.

Za prodávající jednáme se Společenstvím vlastníků bytových jednotek (SVJ) případně bytovým družstvem ohledně Energetického štítku budovy (PENB) a Prohlášení o bezdlužnosti na fondu oprav.

Formálně s Vámi předáme nemovitost, vypracujeme praktický předávací protokol, předávanou nemovitost komplet znovu nafotíme pro případ potřeby a to včetně měřičů energií (elektroměr, vodoměr, plynoměr, měřidla spotřeby tepla u bytů, atd.). Asistujeme a poradíme při přepisu energií.

Zajistíme návrhy smluvní dokumentace. Spolupracujeme s advokátní kanceláří Gallivoda, Burianová a spol., s.r.o. (Mgr. Václava Burianová, ev. č. ČAK: 13647), která zajišťuje advokátní služby, vč. advokátní úschovy. Možná je úschova u jiného advokáta, případně úschova bankovní či notářská.

Spolupracujeme s finančním centrem a s nezávislými finančními poradci Broker Consulting, v rámci čehož zajišťujeme služby a poradenství týkající se hypoték a souvisejících bankovních produktů.

Hradíme všechny poplatky za ověřování, správní poplatky na katastru nemovitostí, výpisy z katastru nemovitostí a jiné administrativní režie.

Straně kupující vyhotovíme a podáme daňové přiznání na příslušný Finanční úřad. Daňové přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí (dříve daň z převodu nemovitosti) je vyhotoveno buď pomocí tzv. směrné hodnoty, v případě potřeby dle znaleckého posudku, který na vlastní náklady necháme vyhotovit u znalce.

Naše odměna je nad rámec Vámi požadované částky, její výše je dle vzájemné dohody a platí ji kupující v rámci rezervace nemovitosti, přičemž tato odměna je splatná až po úspěšném uzavření kupní smlouvy. V průměru se odměna pohybuje okolo 45 tis. Kč u nemovitostí, kde je nabídková cena do 1,5 mil. Kč, u dražších nemovitostí se pak odměna navyšuje v řádech jednotek až desítek tisíc. V procentech se jedná o 1–5 %.

Spolupráce při prodeji může být nezávazná, tzn. bez právních závazků strany prodávající v podobě Zprostředkovatelské smlouvy či Plné moci k prodeji nemovitosti.

Garantujeme Vám osobní přístup a maximální úsilí při prodeji Vaší nemovitosti. Budeme rádi, když přidáte Váš byt či jinou nemovitosti do naší nabídky – nemáte tím co ztratit.

Služby pro prodávající

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace