Tereza Šalomová

realitní makléř

telefon(+420) 720737481
e-mailtereza.salomova@bytyzapad.cz

Více o mně

Vážení klienti, vítám Vás na našich webových stránkách. Jmenuji se Tereza Šalomová a v realitní kanceláři BYTY Západ působím přibližně od roku 2013. V průběhu mé praxe jsem absolvovala četná školení týkající se pronájmu a také prodeje nemovitostí v souladu s občanským zákoníkem (zák. č. 89/2013 Sb. v platném znění) a souvisejících zákonů a nařízení. Zaměřuji se zejména na prodej a pronájem bytů a to zejména na území města Plzně. Měsíčně realizuji hned několik realitních transakcí, zvláště tedy pronájmů. Velmi ráda konstatuji, že moji klienti, tedy hlavně pronajímatelé bytů, se na mě opakovaně a s důvěrou obracejí a jsou spokojeni s mými službami.

Budu ráda když se na mě obrátíte ve věci pronájmu, ale i prodeje Vašich nemovitých věcí.

Kontaktovat makléřku přes email ZDE.

 

Hodnocení od klientů

  • Spolehlivá, milá a ochotná slečna Terezka. Vždy vyjde vstříc a snaží se nad rámec svých povinností. Budeme rádi s ní nadále spolupracovat. K. Sosnová

  • Moc děkuji za vaši spolupráci. Vždy jste dokonale provedla vše o co jsem vás požádal a s čím jsem vás pověřil. Pokud budu v budoucnosti potřeboval vaši pomoc, obrátím se jen na vás. Těším se na další spolupráci. Ladislav Slavík

  • Dobrý den Terezo, bydlíme v domě od Vás už rok a moc se nám v Losiné líbí. Váš přístup, způsob jakým jste mi dům prezentovala atd. se mi moc líbil. Byla jste dobře připravená. Já sám pracuji jako OZ takže tohle ocením. Perfektní! Mějte se fajn, makléřka jste schopná, máte budoucnost před sebou.

  • Dobrý den, byla jsem velice spokojena jak s postupy realitní kanceláře, tak s Vaším jednáním. Byla jste velice milá a ochotná řešit každý problém, byla jste kdykoli k zastižení a měla s námi obrovskou trpělivost. Jako jediný realitní makléř jste se nevnucovala a to získalo mé sympatie. Měla jsem zkušenosti s jinou realitní kanceláří, ale Vaše vyřízení smluv a jednání s Vámi bylo na vyšší úrovni. Děkuji,S pozdravem Denisa Řeháková

 

Často kladené otázky ohledně nájmu:

1. Na jak dlouhou dobu se uzavírá Nájemní smlouva?

Nájemní smlouvu lze uzavřít na dobu určitou a nebo na dobu neurčitou, naše společnost doporučuje na dobu určitou a to na jeden kalendářní rok. Je to jak v zájmu majitele tak i nájemníka. Pokud obě strany souhlasí po vypršení Nájemní smlouvy, připravíme Dodatek o prodloužení Nájemní smlouvy na další určitou dobu.

2. Je možné se přihlásit do bytu k trvalému pobytu bez souhlasu majitele?

K trvalému pobytu podle nového občanského zákoníku není pro přihlášení nutný souhlas majitele. Pokud má nájemník Nájemní smlouvu od majitele podepsanou, může se bez souhlasu přihlásit k trvalému pobytu. Trvalý pobyt požadují nájemníci z důvodu možnosti přihlášení dětí do škol, mateřských škol atd.

3. Na co všechno může majitel bytu použít vratnou kauci?

Peněžitá jistota dříve vratná kauce, slouží jako pojistka na placení nájemného a také ji majitel může použít na náhradu škod způsobenou nájemníkem.

4. Může si pronajímatel přijít zkontrolovat svůj pronajatý byt? A za jakých podmínek?

Pronajímatel či jím pověřená třetí osoba jsou samozřejmě oprávněni provést prohlídku pronajatého bytu až několiktrát ročně, přičemž termín této prohlídky musí sdělit písemně nájemcům nejméně 5 kalendářních dnů před stanoveným termínem prohlídky.

5. Jak lze vypovědět Nájemní smlouvu?

Nájemní smlouvu lze vypovědět z několika důvodů. Nejčastější způsoby jsou Dohodou pronajímatele a nájemce, Uplynutím doby, Výpovědí atd.

 


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace