Mgr. Michal Vrchota

realitní makléř, jednatel

telefon(+420) 739739222
e-mailmichal.vrchota@bytyzapad.cz

Více o mně

Dobrý den, jmenuji se Michal Vrchota a jsem jednatelem a zároveň majitelem společností BYTY Západ, s.r.o. a BYTY Západ, reality, s.r.o. 

Pracuji jako manažer realitní kanceláře, vedu tým makléřů a jednám navenek za realitní kancelář. Jakožto vystudovaný právník vyřizuji ve spolupráci s advokátní kanceláří veškeré převody nemovitostí, které jsou v naší kanceláři realizovány.

Zároveň pracuji jako realitní makléř s všeobecnou specializací, úspěšně jsem realizoval prodeje mnoha bytů, domů, pozemků, ale i komerčních prostor a velkých objektů. Mojí oblastí působnosti je zejména Plzeňský kraj, avšak realizuji prodeje také v Praze, Českých Budějovicích či středních Čechách. Na doporučení jsem schopen vyhledat pronajímatelům vhodného nájemníka, případně dlouhodobě zajišťovat správu nemovitých věcí. 

V oblasti realit se pohybuji od roku 2006, kdy jsem zejména čerpal zkušenosti a praxi jako převodce nemovitostí u tehdy celostátně působící realitní kanceláře. V roce 2008 jsem stal jedním ze dvou spoluzakladatelů tehdy nové společnosti BYTY Západ, v.o.s. a zároveň obchodní značky BYTY Západ. Od počátku roku 2015 působím jako jediný jednatel společnosti BYTY Západ, s.r.o. a majitel ochranné známky BYTY Západ.

Ocením, když se na mě obrátíte ve věci prodeje, či pronájmu Vašich nemovitých věcí.

Budu také rád za Vaše pozitivní, ale i negativní podněty k chodu celé kanceláře. 


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace