Ing. Markéta Němcová

certifikovaný realitní makléř

telefon(+420) 774436616
e-mailmarketa.nemcova@bytyzapad.cz

Více o mně

Již od roku 2009 jsem realitní makléřkou a specializuji se na prodeje nemovitostí v okrese Plzeň-jih a Plzeň-město.

Za mou prací stojí zkušenosti, pravidelná školení (jsem certifikovaný realitní makléř) a rovné, profesionální jednání. Úspěšně jsem prodala přes 120 nemovitostí,podílela se na prodeji stovek dalších a vím, jak obtížný může prodej nemovitosti být.

Pokud se mi rozhodnete důvěřovat, dokáži Vám ušetřit nemalé finanční prostředky a spoustu nervů. Ráda Vám vysvětlím (pro laika pochopitelně a klidně několikrát) celý postup při prodeji nemovitosti a probereme spolu nejlepší marketingové strategie na prodej Vaší nemovitosti = často toho největšího majetku, který v životě máte.

Nejsem z makléřů, kteří jen „pověsí“ nabídku na internet a více již o nich neslyšíte.

Pro více informací o mé osobě, prosím, čtěte zde.A konečně, pro informace o tom, co Vám mohu nabídnout při prodeji nemovitosti čtěte zde! Na mých osobních stránkách (www.plzenskamaklerka.cz) najdete zdarma spoustu typů a rad, čeho se při prodeji vyvarovat a na co se zaměřit. Budete-li mít přesto jakýkoli dotaz, neváhejte mne kontaktovat (tel. 774 436 616, marketa.nemcova@bytyzapad.cz)


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace