Lukáš Karlík

externí spolupráce – hypotéky

telefon(+420) 602228504
e-maillukas.karlik@bcas.cz

Více o mně

Dobrý den, 

   jmenuji se Lukáš Karlík, ve financích působím od roku 2009 pracuji pro společnost Broker Consulting, a.s. na pozici oblastního ředitele, kde vedu tým lidí. S realitní kanceláří BYTY Západ, s.r.o. spolupracuji externě od roku 2015, pro klienty kanceláře zrealizuji vše co je potřeba k vyřízení hypotečního úvěru či jiného úvěru na bydlení.

Jsem zároveň franšízantem vlastního OK POINTU v Prešovské ulici v Plzni. Spolupracujeme se všemi velkými bankami na trhu a díky množství hypotečních úvěru, které realizujeme máme ty nejlepší podmínky pro klienty při vyřízení, například odhad zdarma, exluzivní úrokové sazby, a mnoho dalšího.

Ročně zprostředkuji přes 300 mil. Kč v hypotečních úvěrech, specializuji se také na investice, pojištění majetku, zabezpečení příjmu, vše řeším komplexně pro každého klienta, kterému dělám na míru jeho finanční plán.

Nabídka kalkulace je nezávazná a je zcela zdarma. Jsem v intenzivním spojení s realitní kanceláří, takže společně hlídáme lhůty, domlouváme odhadce, řešíme smlouvy s financující bankou, atd.

Obraťte se na mě s vyřízením Vaší hypotéky, vše Vám zařídím a ještě ušetříme společně mnoho peněz.


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace