Prodejte nemovitost s námi

Chcete prodat nemovitost a vybíráte si realitní kancelář?

Profesionálně prodáme Vaši nemovitost a zajistíme kompletně vše potřebné s prodejem související.

Provedeme profesionální fotografie a natočíme krátkou VIDEOPREZENTACI. Nemovitost Vám před nafocením pomůžeme připravit (tzv. homestaging), aby prezentace co nejvíce zaujala.

Zajistíme inzerci na hlavních realitních stránkách, zakázky pravidelně topujeme. V případě zájmu Vám umístíme poutač Na Prodej na Vaši nemovitost.

Máme databázi poptávek - specializujeme se zejména na byty, avšak evidujeme poptávky na všechny druhy nemovitostí.

Se zájemci provedeme prohlídky Vaší nemovitosti a to buď za Vaší přítomnosti nebo samostatně po předání klíčů od dané nemovitosti. Každou prohlídku předem hlásíme telefonicky a před odchodem nemovitost vždy řádně kontrolujeme.

Za prodávající jednáme se Společenstvím vlastníků bytových jednotek (SVJ) případně bytovým družstvem ohledně Energetického štítku budovy (PENB) a Prohlášení o bezdlužnosti na fondu oprav.

Formálně s Vámi předáme nemovitost, vypracujeme praktický předávací protokol, předávanou nemovitost komplet znovu nafotíme pro případ potřeby a to včetně měřičů energií (elektroměr, vodoměr, plynoměr, měřidla spotřeby tepla u bytů, atd.). Asistujeme a poradíme při přepisu energií.

Zajistíme návrhy smluvní dokumentace. Spolupracujeme s advokátní kanceláří Gallivoda, Burianová a spol., s.r.o. (Mgr. Václava Burianová, ev. č. ČAK: 13647), která zajišťuje advokátní služby, vč. advokátní úschovy. Možná je úschova u jiného advokáta, případně úschova bankovní či notářská.

Spolupracujeme s finančním centrem a s nezávislými finančními poradci Broker Consulting, v rámci čehož zajišťujeme služby a poradenství týkající se hypoték a souvisejících bankovních produktů.

Hradíme všechny poplatky za ověřování, správní poplatky na katastru nemovitostí, výpisy z katastru nemovitostí a jiné administrativní režie.

Za kupující vyhotovíme a podáme daňové přiznání na příslušný Finanční úřad. 

Naše odměna je nad rámec Vámi požadované částky, její výše je dle vzájemné dohody a platí ji kupující v rámci rezervace nemovitosti, přičemž tato odměna je splatná až po úspěšném uzavření kupní smlouvy. V průměru se odměna pohybuje okolo 45tis. Kč u nemovitostí, kde je nabídková cena do 1,5mil. Kč, u dražších nemovitostí se pak odměna navyšuje v řádech jednotek až desítek tisíc. V procentech se jedná o 2-5%.

Spolupráce při prodeji může být nezávazná, tzn. bez právních závazků strany prodávající v podobě Zprostředkovatelské smlouvy či Plné moci k prodeji nemovitosti.

Garantujeme Vám osobní přístup a maximální úsilí při prodeji Vaší nemovitosti. Budeme rádi, když přidáte Váš byt či jinou nemovitosti do naší nabídky - nemáte tím co ztratit.


O společnosti

Obchodní značka BYTY Západ úspěšně působí na trhu s nemovitostmi od roku 2008. Díky vzdělání a bohatým a mnohaletým zkušenostem, které jsme nabyli ještě před založením firmy, se nám podařilo vybudovat silnou a stabilní realitní kancelář s výbornou znalostí lokálního realitního trhu. Zajišťujeme kompletní realitní, právní a finanční služby spojené s prodejem i pronájmem všech druhů nemovitostí v oblasti především západních Čech, ale také středních, jižních Čech a Prahy. Mezi naše priority patří zejména transparentnost celého obchodu, právní jistota a bezpečný převod peněz. Velmi úzce spolupracujeme se zavedenou advokátní kanceláří Gallivoda, Burianová a spol., s.r.o., kancelář se sídlem v Plzni a se společností Broker Consulting, a.s., nezávislou a specializovanou brokerskou společností. Klademe důraz na individuální a korektní přístup ke všem klientům. Mimo jiné vedeme širokou databázi poptávajících, kterým s maximálním nasazením vyhledáváme konkrétní nemovitosti dle jejich požadavků. Naše kancelář je v centru Plzně, přímo na náměstí Republiky, kde Vám rádi poskytneme zcela nezávaznou a bezplatnou konzultaci. Jsme mladá, dynamická společnost a díky naší solidnosti a úspěšně řešeným prodejům se k nám řada našich klientů s důvěrou vrací.

Na spolupráci s Vámi se těší tým společnosti BYTY Západ, s.r.o.

 


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace