Komunikace s úřady

  • Zajistíme znal. posudek pro FÚ i Energetický štítek (PENB)
  • Vypracujeme a podáme za Vás daňové přiznání pro FÚ
  • Jednáme za Vás na Katastru nemovitostí, SVJ, družstvu


Komunikujeme za Vás s podatelnou a právním oddělením katastru nemovitostí, vyzvedneme výpisy z katastru nemovitostí a to díky dálkovému přístupu, který má naše kancelář řádně sjednán a povolen, prakticky okamžitě online.

Zajistíme vypracování daňového přiznání pro daň z nabytí nemovitých věcí (dříve daň z převodu nemovitosti). Daňové přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí je vyhotoveno buď pomocí tzv. směrné hodnoty, v případě potřeby dle znaleckého posudku, který na vlastní náklady necháme vyhotovit u spolupracujícího znalce. Pomůžeme také s daňovým přiznáním k dani z nemovitých věcí.

Po dohodě se stranou prodávající necháme vyhotovit Průkaz energetické náročnosti budovy, případně znalecký posudek pro daňové přiznání. Jsme schopni zajistit Ocenění nemovitosti pro účely dědického řízení.

Za předpokladu, že jsme pověřeni klientem a máme jeho svolení, jednáme za něj v jeho nejlepším zájmu s těmito subjekty - katastry nemovitostí, finanční úřady, společenství vlastníků bytových jednotek, bytová družstva, stavební úřady, obce, dále samozřejmě banky, stavební spořitelny, advokáti, notáři, znalci, odhadci a další.


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace