Jak co nejlépe prodat?

  • Nemovitost před prodejem "připravíme", tzv. HOME STAGING
  • Zpracujeme videoprezentaci prodávané nemovitosti
  • Nemovitosti profesionálně fotografujeme


Pakliže jste se rozhodli pro prodej Vaší nemovitosti přes naší realitní kancelář můžete počítat s tím, že Vám pomůžeme a poradíme s přípravou prodeje.

Home Staging - Jedná se o druh specializované služby pokrokových realitních kanceláří, kdy cílem je profesionálně připravit nemovitost k prodeji a tuto následně propagovat a inzerovat tak, aby se co možná nejrychleji prodala za nejvyšší možnou cenu. Dobře odvedený home staging zvyšuje atraktivitu nemovitosti pro širší okruh potenciálních zájemců a urychluje tak její prodej, případně pronájem. Zatraktivnění nemovitosti je dosaženo decentními, finančně nenáročnými, avšak dobře mířenými zásahy v interiéru, případně exteriéru nemovitosti. Interiér by měl být čistý, uklizený a prost osobních věcí. Důležitost těchto úprav se projeví především při profesionálním nafocení a natočení prezentačního videa nemovitosti, které Vám také následně zajistíme.

Videoprezentace - makléř naší kanceláře pořídí videoprezentaci Vaší nemovitosti a to nikoliv z fotografií, jak to dělají jiné realitní kanceláře, ale přímo natočením zhruba dvouminutové videosekvence, tak, aby byly zachyceny hlavní dominanty nemovitosti, dispozice a bezprostřední okolí prodávané nemovitosti. Domy a pozemky natáčíme se souhlasem majitele a za vhodného počasí ze vzduchu dronem v HD kvalitě. Takové video působí velice dobře, zaujme mnohem větší spektrum potenciálních zájem a navíc nabídne další rozměr nabízené nemovitosti.

Fotografie pořizujeme v nejlepším možném rozlišení a zároveň využíváme funkce HDR (High Dynamic Range = vysoký dynamický rozsah), kdy je výsledná fotografie složena z více stejných snímků. Jedná se o techniku skládání více snímků téže scény, pořízených ve stejnou dobu, ale s různými expozičními dobami. Cílem je složit z nich jeden výsledný snímek tak, aby v něm byly současně vidět detaily hodně stinných i hodně světlých míst. Všichni naši makléři prošli školením na téma Fotografování nemovitostí a jejich interiérů a Home Staging.


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace